• OVV '67 Heren 3 Zondag

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Jansen, MichelOverige stafTeammanager
    Vos, Rhandy deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00 uur Trainingsveld 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Baardwijk 41312103337
    2Gilze 513733924
    3Waspik 411614319
    4FC Tilburg 811533717
    5SV Reeshof 412525317
    6Sarto 813517616
    7Dongen 612417-1013
    8OVC'26 611335-512
    9OVV'67 312408-1712
    10DESK 413337-1212
    11Blauw Wit'81 211308-179
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Dongen, Rick vanTeamspeler
    Grummels, ThomasTeamspeler
    Hell, TimTeamspeler
    Jansen, MichelTeamspeler
    Jansen, PascalTeamspeler
    Jansen, StefanTeamspeler
    Kalthof, PaulTeamspeler
    Klijs, AaronTeamspeler
    Leijsen, Martijn vanTeamspeler
    Loonen, BerryTeamspelerMiddenvelder
    Loonen, MichielTeamspeler
    Moesker, MaartenTeamspeler
    Mook, Rowin vanTeamspeler
    Schoenmakers, LuukTeamspeler
    Simons, JordiTeamspeler
    Tijdeman, RoyTeamspeler
    Vos, Rhandy deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamsponsor