• OVV '67 Dames 1 Zondag

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Biezen, Patrick vanTechnische stafTrainer/coach
    Hermans, AlexOverige stafTeammanager
    Kar, Tessa van deOverige stafTeammanager
    Stultjens, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur B veld 9
    Donderdag 20:00 uur B veld 9
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 12:00OVV'67 VR1 - RKSV Nuenen VR2Sportpark Uilendonck
    11 okt. 14:30NSVV FC Kunde VR1 - OVV'67 VR1Sportpark GYMNASION
    18 okt. 11:30OVV'67 VR1 - FC Eindhoven AV VR1Sportpark Uilendonck
    25 okt. 14:00OVV'67 VR1 - HVCH VR1Sportpark Uilendonck
    1 nov. 12:30DVC '26 VR1 - OVV'67 VR1Sportpark De Nevelhorst
    8 nov. 14:00OVV'67 VR1 - UDI'19/CSU VR1Sportpark Uilendonck
    22 nov. 11:30Eldenia VR2 - OVV'67 VR1Sportpark Elden
    29 nov. 14:00OVV'67 VR1 - Orion VR1Sportpark Uilendonck
    6 dec. 14:00OVV'67 VR1 - Bekkerveld VR1Sportpark Uilendonck
    13 dec. 12:15SSS'18 VR1 - OVV'67 VR1Sportpark de Raay
    31 jan. 14:00OVV'67 VR1 - DVC '26 VR1Sportpark Uilendonck
    7 feb. 11:45Prinses Irene VR1 - OVV'67 VR1Sportpark De Schellen
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslag
    27 sep.OVV'67 VR1 - Prinses Irene VR12 - 1
    20 sep.VDZ VR1 - OVV'67 VR11 - 4
  • Poulestanden OVV'67 VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Orion VR1220096
    2Bekkerveld VR1220066
    3OVV'67 VR1220046
    4RKSV Nuenen VR2220046
    5HVCH VR1210113
    6SSS'18 VR1210103
    7DVC '26 VR12101-13
    8Prinses Irene VR12011-11
    9NSVV FC Kunde VR12011-21
    10UDI'19/CSU VR12002-50
    11VDZ VR12002-50
    12Eldenia VR22002-100
    Poulestanden OVV'67 VR1 (B2400 Vrouwen beker)
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DSE VR13300169
    2OVV'67 VR13201-26
    3Antibarbari VR1310253
    4Hontenisse VR13003-190
    Poulestanden OVV'67 VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ACV VR1000000
    2AZSV VR1000000
    3Bekkerveld VR1000000
    4Be Quick '28 VR2000000
    5Be Quick '28 VR1000000
    6Berkel VR1000000
    7Buitenveldert sc. VR1000000
    8DSE VR1000000
    9DSS VR1000000
    10DTS '35 Ede VR1000000
    11FC Eindhoven AV VR2000000
    12FC Eindhoven AV VR1000000
    13Eldenia VR1000000
    14SVO Fortuna'54 VR1000000
    15Heerenveense Boys VR1000000
    16Hoogland VR1000000
    17IJFC VR1000000
    18SC Klarenbeek VR1000000
    19The Knickerbockers VR1000000
    20RKSV Nuenen VR1000000
    21Oranje Nassau VR2000000
    22Oranje Nassau VR1000000
    23OVV'67 VR1000000
    24RCL VR1000000
    25Reiger Boys VR1000000
    26Rigtersbleek VR1000000
    27Rijnvogels, fc VR1000000
    28RVVH VR1000000
    29Saestum VR1000000
    30Saestum VR2000000
    31SDO VR1000000
    32SEP VR1000000
    33ST SV Someren/NWC VR1000000
    34Sparta Rotterdam VR1000000
    35SSS VR2000000
    36SSS VR1000000
    37Ter Leede VR1000000
    38Trekvogels VR1000000
    39UDI'19/CSU VR1000000
    40Wartburgia asv VR1000000
    41Woezik VR1000000
    42SC 't Zand VR1000000
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Aalst, Lisanne vanTeamspeler
    Antonioli, EvelineTeamspeler
    Assem, Amy van denTeamspeler
    Bliekendaal, RebeccaTeamspeler
    Bol, FemkeTeamspeler
    Brink, Natasja van denTeamspeler
    Dongen, Maartje vanTeamspeler
    Haagberg, NikkiTeamspeler
    Knaap, JennekeTeamspeler
    Lievaart, JannekeTeamspeler
    Meel, Alycia vanTeamspeler
    Meer, Lara vanTeamspeler
    Meulmeester, Wendy deTeamspeler
    Strien, Caitlin vanTeamspeler
    Stultjens, LauraTeamspeler
    Vollebregt, SimoneTeamspeler
    Vreugdenhil, JenniferTeamspeler