• OVV '67 Dames 1 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biezen, Patrick vanTechnische stafTrainer/coach
    Hermans, AlexOverige stafTeammanager
    Oome, HenriMedische stafVerzorger
    Stultjens, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur B veld 9
    Donderdag 20:00 uur B veld 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:00OVV'67 VR1 - Hontenisse VR1Sportpark Uilendonck
    24 nov. 14:00Antibarbari VR1 - OVV'67 VR1Sportpark Toepad
    1 dec. 14:00OVV'67 VR1 - UDI'19/CSU VR1Sportpark Uilendonck
    8 dec. 14:00OVV'67 VR1 - NSVV FC Kunde VR1Sportpark Uilendonck
    2 feb. 12:00Orion VR1 - OVV'67 VR1Sportpark Mariƫnbosch
    9 feb. 14:00OVV'67 VR1 - SSS'18 VR1Sportpark Uilendonck
    1 mrt. 10:30Hontenisse VR1 - OVV'67 VR1Sportpark 't Prinsebos
    8 mrt. 14:00OVV'67 VR1 - Prinses Irene VR1Sportpark Uilendonck
    15 mrt. 14:00VDZ VR1 - OVV'67 VR1Sportpark 't Cranevelt
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslag
    10 nov.SSS'18 VR1 - OVV'67 VR12 - 5
    3 nov.Bekkerveld VR1 - OVV'67 VR10 - 0
  • Poulestanden OVV'67 VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SC 't Zand VR1321077
    2Bavel VR1311104
    3OVV'67 VR13102-33
    4RKDEO VR13102-43

    Poulestanden OVV'67 VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Bekkerveld VR175201417
    2HVCH VR17502615
    3Prinses Irene VR17412413
    4Antibarbari VR17331012
    5Eldenia VR27322611
    6Orion VR17322311
    7OVV'67 VR17223-38
    8UDI'19/CSU VR17223-38
    9Hontenisse VR17214-77
    10VDZ VR17124-35
    11SSS'18 VR17124-85
    12NSVV FC Kunde VR17034-93

    Poulestanden OVV'67 VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1OVV'67 VR1110013
    2ST Were Di / FC Tilburg / VR11001-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Lisanne vanTeamspeler
    Antonioli, EvelineTeamspeler
    Assem, Amy van denTeamspeler
    Bliekendaal, RebeccaTeamspeler
    Bol, FemkeTeamspeler
    Brink, Natasja van denTeamspeler
    Haagberg, NikkiTeamspeler
    Kar, Tessa van deTeamspeler
    Knaap, JennekeTeamspeler
    Lievaart, JannekeTeamspeler
    Meel, Alycia vanTeamspeler
    Meer, Lara vanTeamspeler
    Meulmeester, Wendy deTeamspeler
    Strien, Caitlin vanTeamspeler
    Stultjens, LauraTeamspeler
    Vollebregt, SimoneTeamspeler