• OVV '67 Dames 1 Zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biezen, Patrick vanTechnische stafTrainer/coach
    Hermans, AlexOverige stafTeammanager
    Oome, HenriMedische stafVerzorger
    Stultjens, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 uur B veld 9
    Donderdag 20:00 uur B veld 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00Orion VR1 - OVV'67 VR1Sportpark Mariƫnbosch
    9 feb. 14:00OVV'67 VR1 - SSS'18 VR1Sportpark Uilendonck
    1 mrt. 10:30Hontenisse VR1 - OVV'67 VR1Sportpark 't Prinsebos
    5 mrt. 19:30SC Gastel VR1 - OVV'67 VR1Sportpark Blankershove
    8 mrt. 14:00OVV'67 VR1 - Prinses Irene VR1Sportpark Uilendonck
    15 mrt. 14:00VDZ VR1 - OVV'67 VR1Sportpark 't Cranevelt
    29 mrt. 14:00OVV'67 VR1 - Bekkerveld VR1Sportpark Uilendonck
    5 apr. 11:00UDI'19/CSU VR1 - OVV'67 VR1Sportpark Parkzicht
    19 apr. 14:30NSVV FC Kunde VR1 - OVV'67 VR1Sportpark GYMNASION
    10 mei. 14:00OVV'67 VR1 - HVCH VR1Sportpark Uilendonck
    17 mei. 12:00Eldenia VR2 - OVV'67 VR1Sportpark Elden
    24 mei. 12:00OVV'67 VR1 - Antibarbari VR1Sportpark Uilendonck
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OVV'67 VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SC 't Zand VR1321077
    2Bavel VR1311104
    3OVV'67 VR13102-33
    4RKDEO VR13102-43

    Poulestanden OVV'67 VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Bekkerveld VR1118212826
    2HVCH VR111704621
    3Orion VR111623620
    4Eldenia VR211533618
    5OVV'67 VR111524617
    6UDI'19/CSU VR111524-117
    7Antibarbari VR111434-815
    8Prinses Irene VR111416-513
    9SSS'18 VR111335-1012
    10VDZ VR111326311
    11Hontenisse VR111317-2210
    12NSVV FC Kunde VR111137-96

    Poulestanden OVV'67 VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1OVV'67 VR1110013
    2ST Were Di / FC Tilburg / VR11001-10

    Poulestanden OVV'67 VR1 (B2490 Vrouwen beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Baardwijk VR1000000
    2Emplina VR1000000
    3SC Gastel VR1000000
    4Geldrop VR1000000
    5GSBW VR1000000
    6IJzendijke VR1000000
    7OVV'67 VR1000000
    8VVAC VR1000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalst, Lisanne vanTeamspeler
    Antonioli, EvelineTeamspeler
    Assem, Amy van denTeamspeler
    Bliekendaal, RebeccaTeamspeler
    Bol, FemkeTeamspeler
    Brink, Natasja van denTeamspeler
    Haagberg, NikkiTeamspeler
    Kar, Tessa van deTeamspeler
    Knaap, JennekeTeamspeler
    Lievaart, JannekeTeamspeler
    Meel, Alycia vanTeamspeler
    Meer, Lara vanTeamspeler
    Meulmeester, Wendy deTeamspeler
    Strien, Caitlin vanTeamspeler
    Stultjens, LauraTeamspeler
    Vollebregt, SimoneTeamspeler